péntek, november 21

Ezt nektek vírusok...

Áron a délutáni alvást követően egy egészséges, másfél éves fenegyerek benyomását keltette, bár kissé light-osabb kiadásban annál, mint ahogy az szokott lenni. Játszadoztunk, ettünk-ittunk, és csak estére ment fel újra a láza. Küzd, mint egy oroszlán!

2 megjegyzés:

SKY írta...

Gyógyuljatok... mer mi lesz veled te szerda? Mondogatom itthon is sajnos... :(
Puszi
Kinga

Névtelen írta...

NE HAGYD MAGAD ÁRON, PFUJ A VÍRUSKNAK! M.D.