Áron a délutáni alvást követően egy egészséges, másfél éves fenegyerek benyomását keltette, bár kissé light-osabb kiadásban annál, mint ahogy az szokott lenni. Játszadoztunk, ettünk-ittunk, és csak estére ment fel újra a láza. Küzd, mint egy oroszlán!
















2 megjegyzés:
Gyógyuljatok... mer mi lesz veled te szerda? Mondogatom itthon is sajnos... :(
Puszi
Kinga
NE HAGYD MAGAD ÁRON, PFUJ A VÍRUSKNAK! M.D.
Megjegyzés küldése